Deska elewacyjna
Elementy drewniane w budowie domu

Ze swiata architektury – SEEDocs: Rewitalizacja szkoły Bancroft

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Design Corps i SEED (Social Economic Environmental Design) wydali najnowszą odsłonę SEEDocs, serii niesamowitych mini-filmów dokumentalnych, które podkreślają inspirujące opowieści o nagradzanych projektach użyteczności publicznej.
Podczas gdy czerwcowy dokument zawiera niesamowity ogród społecznościowy w Nowym Orleanie, zaprojektowany / zbudowany przy pomocy Tulane City Centre w Tulane School of Architecture, w tym miesiącu koncentruje się na rewitalizacji opuszczonej, zatopionej w szkole szkoły w Manheim Park, o niskim dochodzie, zaniedbana okolica w Kansas City, Missouri.
Sprawdź więcej zdjęć i informacji na temat tego projektu wzmacniającego, po przerwie.
Mając nadzieję na rewitalizację ich okolicy, mieszkańcy Manheim Park zwrócili się do BNIM Architects z zamiarem przekształcenia opuszczonej, zabitej w deskę szkoły w zrewitalizowane centrum społeczności, które zachęcałoby do zaangażowania społeczności.
Z pomocą Fundacji Make It Right BNIM współpracował z mieszkańcami dzielnicy, aby zaprojektować wielofunkcyjne centrum, w którym znajdą się niedrogie mieszkania, przychodnia zdrowia i przestrzeń spotkań publicznych.
Rendering dla szkoły Bancroft w Kansas City w stanie Missouri.
Część działań rewitalizacyjnych społeczności Manheim Park, Fundacji Make It Right i BINM Architects.
Podejście, które od początku integruje lokalną społeczność z procesem, uosabia mantrę SEED Network:.
Zaufaj lokalnemu..
W rezultacie, Saundra Hayes, prezes Historic Manheim Park Neighborhood Association, wzmocnił pozycję architektów i całej społeczności: Projekt ten podniósł na duchu ludzką zależność, ale wzmocnienie pozycji.
i to jest mocne..
Więcej informacji w SEEDocs
[przypisy: rodzaje tapet ściennych, olx bytów, polistyren ekstrudowany xps ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: olx bytów polistyren ekstrudowany xps rodzaje tapet ściennych