Deska elewacyjna
Elementy drewniane w budowie domu

Magazyn architektoniczny : W toku: Truman Plaza / Wiel Arets Architects

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Jan Bitter Położony w Berlin Zehlendorf, Truman Plaza jest równoległy do sąsiedniego Clayallee i stanowi część większego planu, który równoważy historyczny kontekst miejski z integracją delikatnego lasu na miejscu.
Zaprojektowany przez Wiel Arets Architects projekt, który jest obecnie w toku, obejmuje biura, obiekty handlowe, zdrowotne i obiekty sportowe, które razem tworzą miejską scenerię wokół centralnego placu w obrębie tej zielonej dzielnicy na obrzeżach Berlina.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Seria rozrzuconych woluminów z podziałkami wysokości i niepowodzeniami zapewnia ramy i rytm, natomiast wyższa, dwuczęściowa struktura zakotwicza projekt na stronie.
W zależności od perspektywy, objętości te łączą się, tworząc pejzaż.
Centralny publiczny plac lub plac, tworzy miejsce spotkań mieszkańców.
działając jako skraplacz społeczny.
i zielone ścieżki prowadzą z tego placu do dojrzałych lasów otaczających teren, w tym do lasu Grunewald.
Programowanie handlu detalicznego znajduje się na parterze, a wiele tarasów na różnych wysokościach określa wizualną relację projektu do pozostałej części jego programowania i jego strony internetowej.
pielęgnowanie wnętrza.
podczas gdy mały pawilon w pobliżu lasu na miejscu pomieści kawiarnię.
.
Jan Bitter Ponieważ projekt znajduje się na wysoce uczęszczanym preludium w drodze do centrum Berlina, znaczenie tych przestrzeni zewnętrznych wykracza poza natychmiastowy rozwój projektu poprzez rozszerzenie istniejącego pas zieleni wzdłuż Clayallee, umożliwiając powstanie duży plac na rogu Argentinische Allee, stanowiący wejście do Truman Plaza i dodatkowo określający teren.
.
Jan Bitter
[podobne: klasyczny ornament stylu doryckiego, wiata garażowa przyścienna, blacha na rąbek ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: blacha na rąbek klasyczny ornament stylu doryckiego wiata garażowa przyścienna