Deska elewacyjna
Elementy drewniane w budowie domu

Budownictwo wczoraj i dzis : Pokoje dźwigowe / Aristide Antonas

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Proste betonowe fundamenty i podstawowe baseny wodne są proponowane przez Aristide a Antonasa we współpracy z Kateriną Koutsogianni, do zainstalowania na niezamieszkanych plażach lub na suchych wzgórzach w pobliżu morza.
Jednostki pokojowe tworzą niezależne komórki, mogą być przykryte tkankami w ciągu dnia; zapewniają wysokiej jakości połączenie z Internetem.
Prywatny lub publiczny charakter każdego pokoju jest regulowany przez wybraną wysokość każdej jednostki.
Wysoki system kontroli znajduje się w każdym pomieszczeniu.
Platformy podążają w górę i w dół zgodnie z wolą każdego tymczasowego mieszkańca.
Większy ekran, powiązany z łóżkiem, służy jako struktura kina domowego; małe biuro, szafa i prysznic są umieszczone na tej samej ruchomej platformie.
Wspólna kuchnia podziemna zaspokaja potrzeby całego kompleksu; instalacja do odsalania odwróconej osmozy zapewnia wodę pitną dla niewidocznej kuchni i jednostek (rury wodne podążają za długością dźwigu).
Identyczny projekt dla.
Pokoi dźwigowych.
może być podjęta w ramach systemu ruchu pojazdów w celu utworzenia rozproszonego, poruszającego się pokoju hotelowego dźwigu ..
Pokoje poruszające się w górę iw dół zapewniają letnie schronienia ze zmieniającymi się widokami.
[podobne: metoda felleniusa, izolacja dachu płaskiego, lampa uv do wody ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: izolacja dachu płaskiego lampa uv do wody metoda felleniusa