Deska elewacyjna
Elementy drewniane w budowie domu

Budownictwo wczoraj i dzis : Pięciogwiazdkowy hotel Foster and Partners uzyskał zgodę

Posted in Uncategorized  by admin
September 5th, 2019

Foster + Partners Jeden z najnowszych projektów Foster and Partners, 5-gwiazdkowego hotelu i centrum konferencyjnego niedaleko lotniska Heathrow w Wielkiej Brytanii, uzyskał aprobatę prezydenta miasta.
Projekt, opracowany przez Riva Properties, ma 60 000 m2 i jest dystrybuowany w 13 historiach.
Niektóre z nich są zatopione, co wynika z wysokości zewnętrznej wynoszącej jedynie 25 metrów.
Pokoje mieszczą się w sześciu pawilonach nad ziemią, połączone mostami i otoczone jednolitą szklaną kopertą, która nie tylko stanowi barierę dla hałasu samolotów, ale także zalewa publiczne przestrzenie światłem dziennym, przyczyniając się do bardzo wydajnej strategii energetycznej.
W holu wejściowym znajduje się pływający szklany taras z widokiem na zatopiony poziom restauracji, płytki basen i wodospad.
Do tego piętra restauracji prowadzi drewniany chodnik, w którym znajduje się centrum biznesowe, a także wiele lokali gastronomicznych.
Dwupoziomowe sale konferencyjne, które mają własny odbiór, aby umożliwić oddzielny dostęp od ulicy, otaczają oświetlone atrium, które wprowadza naturalne światło w głąb budynku i na niższy poziom.
Więcej zdjęć po przerwie.
obraz.
Obraz Foster + Partnerzy.
Foster + Partnerzy Wszystkie obrazy Foster + Partnerzy image.
Obraz Foster + Partnerzy.
Foster + partnerzy
[podobne: badanie wody ze studni, ornament stylu doryckiego, wiata garażowa przyścienna ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: badanie wody ze studni ornament stylu doryckiego wiata garażowa przyścienna