Deska elewacyjna
Elementy drewniane w budowie domu

Budownictwo wczoraj i dzis : Inspiracja Hotel wygrywa propozycję / Paul Dieterlen Architecture

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości Paul Dieterlen Architecture Położony w dzielnicy Albufera de Valencia, jednym z najbardziej charakterystycznych obszarów naturalnych w kraju, zwycięska propozycja dla Hotelu Inspiration powstaje jako ogromne drewniane molo o średnicy 160 metrów, które wznosi się ponad Powierzchnia wody Albufery.
Zaprojektowany przez Paula Dieterlen Architecture, budynek został rozwiązany za pomocą dwóch głównych pierścieni, jeden z ośmiometrowym przekrojem, który zawiera program architektoniczny i pomieszczenia ogólnodostępne, a drugi z 3 metrowym przekrojem do wnętrza, który działa ciągłą, okrągłą ścieżką .
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Od początku czasu natura była ciągłym źródłem inspiracji, od najprostszych form do najbardziej złożonych, była punktem odniesienia dla wszystkich dyscyplin artystycznych, które próbowały go naśladować, streścić lub po prostu próbować swobodnie interpretuj to.
Laguna jest oddzielona od Morza Śródziemnego cienką warstwą piasku, co pozwala na ciągłą wymianę świeżej wody z morzem.
Dlatego współistnieją, granicząc z ekosystemami o bardzo różnych strukturach, które generują obszary o wielkim bogactwie i znaczeniu ekologicznym.
Dzięki uprzejmości Paul Dieterlen Architektura Poza wartością ekologiczną, Albufera była i ma zasadnicze znaczenie dla regionu Walencji, ze względu na jego ekonomiczne zaopatrzenie, jak również dla dziedzictwa kulturowego, będąc scenerią dla licznych pism powieściopisarza Vicente Blasco Ibá.
Ez.
Witryna stanowi wyjątkowe miejsce, wzmacnia zmysły: brzasku, zachodów słońca, burz, różnorodności flory i fauny, zapachów, dźwięków, faktur, smaków, zmieniających się kolorów.
są czynnikami, które wywołują inspirację i koncentrację, odnajdując siebie, naszą istotę z naszą własną naturą.
Dzięki uprzejmości Paula Dieterlena Architekci architektury: Paul Dieterlen Architektura Lokalizacja: Albufera de Valencia, Hiszpania Team: Jorge Ruiz Boluda, architect; Agustín Durá Herrero, architekt; Paul Dieterlen, architekt Współpracownik: José Asensio, fotografia Projekt: konkurs pomysłów Inspiracja Hotel Status: Międzynarodowa konkurencja.
Pierwsza cena Data: sierpień 2012
[przypisy: projekt altany ogrodowej pdf, blacha na rąbek, kuchnie indukcyjne opinie ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: blacha na rąbek kuchnie indukcyjne opinie projekt altany ogrodowej pdf