Deska elewacyjna
Elementy drewniane w budowie domu

Budownictwo wczoraj i dzis : Autodesk ogłasza Ecotect Analysis 2010 i bezpłatny przewodnik po zrównoważonym projektowaniu

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Kilka lat temu zacząłem używać Ecotect v4 do analizy energetycznej projektów.
Muszę powiedzieć, że jest to bardzo łatwe w użyciu narzędzie z bardzo krótką krzywą uczenia się, która umożliwia przeprowadzenie szeregu analiz dotyczących fazy projektowania twoich projektów, takich jak cieniowanie, zużycie energii, przepływ powietrza, akustyka, oświetlenie itp.
proces analizy, pokazuje w bardzo dydaktyczny sposób nowe terminy i ich wpływ na projekt.
Łatwy, szybki i dokładny.
O co jeszcze możesz poprosić.
Oprogramowanie zostało nabyte przez Autodesk w zeszłym roku i zostało wydane jako Autodesk Ecotect 2009.
A teraz podczas AIA 2009 Convention ogłosili Autodesk Ecotect Analysis 2010, najnowszą wersję oprogramowania, która oferuje lepszą integrację z Autodesk Revit Architecture 2010 i Autodesk Revit MEP 2010.
Kontynuując ducha nauczania oryginalnej wersji Ecotect, Autodesk uruchomił Autodesk Guide to Sustainable Design, nowy bezpłatny zasób online dla projektantów, który ilustruje zasady zrównoważonego projektowania, decyzje i technologie dla każdej fazy budynku Cykl życia projektu.
Więcej zrzutów ekranu programu Autodesk Ecotect Analysis 2010 po przerwie:
[więcej w: porządek joński, altana ogrodowa projekt pdf, ogrody zimowe cena ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: altana ogrodowa projekt pdf ogrody zimowe cena porządek joński