Deska elewacyjna
Elementy drewniane w budowie domu

Budownictwo i architektura : AD Round Up: Domy w USA Część I

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Architektura może nam wiele powiedzieć o miejscach, w których znajdują się projekty.
Aby rozpocząć porównywanie różnych architektur w różnych krajach, przedstawiamy wcześniej wybrane domy w USA.
W przyszłym tygodniu domy w Ameryce Łacińskiej.
Architektura Openhouse / XTEN Openhouse jest osadzony w wąskiej i ostro nachylonej nieruchomości w Hollywood Hills, trudnym miejscu, które doprowadziło do stworzenia domu, który jest zintegrowany z krajobrazem i otwarty na miasto poniżej.
Ściany oporowe są tak skonfigurowane, aby przedłużyć poziom życia pierwszego piętra na zboczu wzgórza i stworzyć taras ogrodowy na drugi poziom.
Belki stalowe osadzone w ścianach oporowych prostopadle do zbocza są (czytaj więcej.) Monte Silo / Gigaplex Architects Naszym zadaniem było zaprojektowanie domu dla świeżo samotnego mężczyzny z dwiema dorosłymi córkami, od których oczekuje wielu wnucząt.
Earl, klient, jest przede wszystkim inżynierem dźwięku, ale także scenarzystą (oczywiście), reżyserem i producentem w branży filmowej, z wieloma dużymi zdjęciami z Hollywood na swoim koncie, a więc musi być w drodze przez długie okresy czasu.
czas.
Poprosił o dom zarówno przytulny w skali (czytaj dalej.) Hill House / Johnston Marklee & Associates Ukończony w październiku 2004 r.
Hill House został zaprojektowany w trudnych warunkach generowanych przez współczesne problemy związane z budową na zboczu wzgórza.
Usytuowany w Pacific Palisades w Kalifornii, podczas gdy strona dla domu oferuje panoramiczne widoki od Rustic and Sullivan Canyons do Zatoki Santa Monica, nieregularnie ukształtowana działka znajduje się na nierównym, zjazdowym zboczu.
Z kanonicznym Domem Eamesów w pobliżu, 3300 stóp kwadratowych (czytaj więcej.) + 5 Mount Baker Residense / Pb Elemental Architecture Usytuowany w dzielnicy Mount Baker w Seattle, ten dramatyczny dom położony jest na wzgórzu, wysoko nad ulicą.
Projekt oddaje widok terytorialny otaczających dachów ze szklanym dachem i górnym blatem od podłogi do sufitu.
3600 metrów kwadratowych domu obejmuje cztery sypialnie, dwie i pół wanny i duży otwarty salon z dziesięciostopowymi sufitami i garaż na dwa samochody z 400 m kw.
Dachu powyżej (czytaj więcej.) EB1 Home / Replinger Hossner Architects To współczesny nowoczesny dom Replingera Hossner Architects jest na sprzedaż w Seattle w stanie Waszyngton.
Niesamowite widoki i dobre wnętrza.
Właśnie dostałem to na moją pocztę i myślałem, że któryś z naszych czytelników mógłby być zainteresowany.
Więcej zdjęć tutaj (czytaj więcej.)
[patrz też: małe nowoczesne domy, montaż parapetów zewnętrznych, dom z prefabrykatów betonowych ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: dom z prefabrykatów betonowych małe nowoczesne domy montaż parapetów zewnętrznych