Deska elewacyjna
Elementy drewniane w budowie domu

Architektura i nowoczesne budownictwo – Praktyka pozycjonowania, budowanie za pomocą społeczności

Posted in Uncategorized  by admin
September 5th, 2019

Jako jeden z biegaczy w projektowaniu i kuratorskich aspektach pawilonu podczas minionego Biennale w Wenecji, byłem bardzo zaintrygowany tym, jak każdy kraj zajmie się tematem proponowanym przez Betsky ego, jako.
Architektura poza budynkiem.
jest tak potężnym wezwaniem, szczególnie w czasach, gdy architektura jest w stanie rozwiązywać problemy wykraczające poza jej tradycyjny zakres, po tym jak przez jakiś czas dzieliła nas od siebie.
Niestety, większość wystaw była totalnie odwrotna.
Po obejrzeniu pawilonów, ale najważniejsze, co było eksponowane w pawilonach, myślę, że odpowiedzi poszły w przeciwnym kierunku.
Na temat -pobieżnych słów Amandy Baillieu.
Biennale w Wenecji stało się odzwierciedleniem architektury państwowej w.
biennale autorstwa architektów i architektów, z relacją do naszego społeczeństwa.
Ale wśród tej panoramy było kilka wystaw, które miały za zadanie architekturę poza budynkiem .
Jednym z nich była Into the Open: Positioning Practice, wystawa w Stanach Zjednoczonych, której kuratorami byli William Menking, Aaron Levy i Andrew Sturm.
Wybrali 16 praktyk, które działają bardzo blisko społeczności, tworząc nowe prace w odpowiedzi na współczesne warunki społeczne, rozszerzając koncepcję praktyki architektonicznej.
Ludzie, którzy odpowiadają na to pytanie, zawsze pytamy w naszych wywiadach (.
Czym jest – lub powinna być – rola architekta we współczesnym społeczeństwie.) Z wyjątkowej perspektywy.
Po tym kuratorzy z powodzeniem stawiają pytanie: czy produkt końcowy musi być budynkiem.
Co ważniejsze, pytają: czy koniec musi być produktem.
Na to pytanie można odpowiedzieć na wideo wyprodukowanym przez SMAC, podkreślając pracę Teddy ego Cruz a, Laury Kurgen i Rural Studio: Projekt Cruz, radykalizujący lokalne: 60 liniowych mil transgranicznych konfliktów miejskich odwzorowuje kolizję między bogactwem a ubóstwem , formalne i nieformalne miasto i wiele innych różnic widocznych wzdłuż 60 mil na północ i na południe od meksykańskiej granicy w Tijuana i San Diego.
Kurgan organizuje dane miejskie o ubóstwie, infrastrukturze, działalności przestępczej i przesiedleniach w więzieniach, aby zapytać: co by było, gdyby więcej środków wydano na inwestycje w mieszkania i infrastrukturę, zamiast posyłać ludzi do więzienia.
Rural Shelter Animal Shelter to projekt realizowany przez studentów zdobywających stopnie naukowe, wspomagający rozwój strukturalny hrabstwa Hale w stanie Alabama.
Obecnie New School for Design organizuje wystawę Into the Open: Positioning Practice do maja.
Możesz zobaczyć więcej informacji na ten temat na naszej poprzedniej funkcji.
[podobne: porządek joński, ogrody zimowe cena, ragno ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: ogrody zimowe cena porządek joński ragno