Deska elewacyjna
Elementy drewniane w budowie domu

Architektura 21szego wieku : Zobacz swoją kuchnię w zupełnie nowym świetle

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Niezależnie od tego, czy chcesz zaprojektować piękną nową kuchnię, czy też podnieść kolejną kolację, będziesz cieszyć się Jenn-Air.
Master Class Seria filmów z Jenn-Air ..
Wyposażony w panel cenionych ekspertów, w tym dwóch projektantów i jednego szefa kuchni, ma na celu dać widzom, którzy uwielbiają rozrywkę lub zastanawiają się nad renowacją kuchni, dogłębne spojrzenie na niektóre z najnowszych kulinarnych, designerskich i rozrywkowych trendów.
W każdej sesji znajdziesz wnikliwe wskazówki i porady ekspertów, które pomogą podnieść kuchnię – centralny element Twojego domu.
W serialu wideo biorą udział projektanci Mary Jo Peterson, wielokrotnie nagradzana projektantka i prezeska swojej firmy projektanckiej z Connecticut, Loren Daye, właścicielka studia Love is Enough z Brooklynu i Brendan McHale, szef kuchni stołu degustacyjnego Przetestuj kuchnię i jadalnię w Nowym Jorku.
Najnowsze sesje, Topping the Trends.
i.
Bring On the Entertainment.
dyskutuj o pojawiających się trendach w kuchni i jak stworzyć dramatyczne środowisko rozrywki.
Od wglądu na temat planowania charakterystycznej przestrzeni kuchennej po receptę i zabawne pomysły, seria Jenn-Air Master Class oferuje inspirację, aby pomóc Ci ulepszyć wiedzę o kuchni.
Oglądaj i ucz się, jak eksperci Master Class pomogą ci zacząć wyobrażać sobie kuchnię w nowym świetle: jennair.com/masterclass.
Jenn-Air //
[przypisy: izolacja dachu płaskiego, badanie wody ze studni, polistyren ekstrudowany xps ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: badanie wody ze studni izolacja dachu płaskiego polistyren ekstrudowany xps